Zaufali mi

Współpracuję z Panią Marzanną Herzig od ponad 3 lat. Zrozumienie, wsparcie, wiedza i spokój- to wszystko było efektem naszych spotkań. Zrozumienie trudności i emocji podczas uprawiania sportu, startu w zawodach najważniejszej rangi oraz życia codziennego. Wsparcie w trudnych momentach życia, jak i przeprowadzanych przeze mnie kłopotliwych rozmów. Wiedza- poznanie mechanizmów oraz odpowiednich narzędzi, które pomagają mi na co dzień zarówno w osiąganiu najwyższych celów sportowych oraz pokonywania swoich słabości. Bardzo cieszę się ze współpracy z Panią Marzanną Herzig, mając takie wsparcie można o wile więcej. Serdecznie polecam.

Renata Knapik- Miazga

Marzanna jest psychologiem ludzkim, który swoją wiedzę stara się wykorzystywać umiejętnie, można powiedzieć „między wierszami”. Nieraz, zalewana przeze mnie ogromem informacji, wiedziała kiedy i jak mi przerwać by nie zgubić głównego wątku, który później okazywał się sednem problemu z którym w danym momencie nie potrafiłam sama się uporać. Przede wszystkim nie stawia ograniczenia czasowego. Czasem udawało nam się wychodzić z normalnego biegu czasu i iść swoim rytmem tak, jakby świat dookoła nas nie istniał, tylko ważne było to, w jaki sposób dojść do równowagi. Wydaje się że clou naszej pracy była współpraca. Ważny był fakt że Marzena wiedziała o czym z nią rozmawiam. Przekonałam się, że w sporcie doświadczenie psychologa w zakresie praktyczniej znajomości sportu jest bardzo nieocenione, gdyż podnosi mocno jego wiarygodność. Moim zdaniem w pracy z ludźmi bycie wiarygodnym jest bardzo istotne. Szczególnie ze sportowcami.

Julia Michalska brązowa medalistka IO w Londynie na wioślarskiej dwójce podwójnej

Klub Sportowy Sportiva wystawia list referencyjny dla Pani Marzanny Herzig, która współpracowała z naszymi zawodnikami w zakresie psychologii sportu, wspierając szkolenie klubowe będące przygotowaniem do współzawodnictwa krajowego i międzynarodowego w dyscyplinie wspinaczka sportowa. Profesjonalna współpraca z trenerami i zawodnikami zaowocowała między innymi wielokrotnymi sukcesami na zawodach rangi Pucharu i Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy- wielokrotne medale zawodniczki Edyty Ropek były możliwe do osiągnięcia dzięki wsparciu Pani Marzanny.
Indywidualne podejście do zawodnika, pomoc przy odkrywaniu potencjału, czy słabszych stron, proponowanie rozwiązań realizacji treningu mentalnego zawodników, stanowiły nieocenioną pomoc dla naszych trenerów.
Rekomendujemy Panią Marzannę Herzig jako osobę profesjonalną, godną zaufania, w pełni przygotowaną do pracy z zawodnikami klasy mistrzowskiej międzynarodowej.

Klub Sportowy Sportiva